tradycyjna receptura
Wyroby Masarni Radawnica powstają dzięki doświadczeniu i wiedzy. Wyróżniają się najwyższą jakością i bogactwem oferty: od kiełbas, poprzez szeroki wybór wędzonek po produkty blokowe i wysokiej jakości wędliny podrobowe.

Polecamy wyroby tradycyjne oraz z nowych linii produkcyjnych według starannie dobranych receptur!
A A A

Oferta

"Masarnia Radawnica" to producent mięs i wędlin o gwarantowanej jakości. Nasza produkcja odbywa się pod stałym nadzorem sanitarnym i weterynaryjnym. Polecamy wyroby tradycyjne oraz z nowych lini produkcyjnych. Posiadamy własną bazę transportową dzięki której realizujemy większość zamówień. Nasze produkty dostarczamy do sklepów na terenie województwa wielkopolskiego, zachodnio-pomorskiego i kujawsko - pomorskiego.

Proces produkcji jest w ogromnej części zautomatyzowany. – Modernizacja budynku to jedno, a urządzenia to drugie. Postawiliśmy na sprzęt, w pełni skomputeryzowany, a przez co niezwykle wydajny – mówi z satysfakcją Zbigniew Wiśniewski.

Ale nowoczesność i efektywność nie starczą aby trafić w gusta klientów. Produkcja wędlin oparta jest na tradycyjnych sprawdzonych recepturach, w dużej części przekazanych nam przez ojca. Nie eksperymentujemy, bo i nasi klienci lubią tradycyjne polskie wędliny, bez udziwnień. Dlatego też ogromnym powodzeniem cieszą się: krakowska, myśliwska, kabanosy, kiełbasa biała – mówi Joanna Łoboda, która podkreśla, że sama najlepiej lubi żywiecką. – Faktem jest, że ogromna część rynku sprzedaży mięsa i wędlin na terenie powiatu złotowskiego została zdominowana przez nasze wyroby – dodaje. Produkty Wiśniewskich sprzedawane są również w Pile, Wałczu, Szczecinku.